KĀ RADĀS "MAZO LĀČU PUTRA"?

Produktu rašanās stāsts ir noteikti diezgan tipisks- produkts rodas pašu nepieciešamības rezultātā. Tieši tā arī radās "Mazo lāču putra"- veselīga, bioloģiska alternatīva, ierakstajām, lielveikalos nopērkamajām putrām. 

Lielais putru cienītājs - Olivers - piedzima 2014.gadā. Tieši pateicoties viņa lielajai kārei pēc putrām, vēlāk arī radās "Mazo lāču putra". Sākotnēji, meklējot putras veikalu plauktos, netika atrasts vēlamais produkts-dabīgs, bez visa "liekā", tikai augļi un dārzeņi, kas ir tik svarīgi maza bērna uzturā, tāpēc, sākumā, taisot mājās pašai, radās ideja to turpināt jau daudz plašākā apmērā un to piedāvāt arī citiem- veselīga uztura cienītājiem.

Mūsu devīze "dabiski ir garšīgi" ir mūsu produktu ražošanas galvenie pamatprincipi, ražot tos dabīgus, bez pievienota cukura vai sāls, jo produkti paši satur vajadzīgās, vērtīgās uzturvielas un minerālvielas,   līdz ar to jūtamas garšas, kādām tām jābūt.

Vairākus gadus veicot sagatavošanās darbus- izstrādājot receptūras, nopērkot iekārtas, iekārtojot ražotni un veicot dažādus birokrātiskus, dokumentālus darbus, 2017.gada pašā nogalē Kuldīgas novadā arī putru ražošana tika uzsākta.

Šobrīd produkti nopērkami visos Latvijas novados, lielākos un mazākos veikalos.

Pirktākie produkti :

Pirkumu grozs